Prawna ochrona marki – live Instytutu Prawa Mody

Jak prawnie chronić markę żeby się rozwijała i osiągała sukcesy? – Godzina na prawo #live nr 3

Jak prawnie chronić markę żeby się rozwijała i osiągała sukcesy? – Godzina na prawo #live nr 3Podczas naszego live będziecie mogli czynnie w nim uczestniczyć. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania związane z tematyką naszego spotkania. Live poprowadzą:- Klaudia Wierzbicka- Arkadiusz SzczudłoOpis prowadzących:✔️ Klaudia Wierzbicka – Business Manager Instytutu Prawa Mody. Do jej obowiązków należy m.in. nawiązywanie kontaktów biznesowych, business development oraz zarządzanie rozwojem Instytutu. Szkoli i mentoruje. Jest także aplikantem rzecznikowskim w Kancelarii Kulikowska & Kulikowski Sp. k, gdzie na co dzień zajmuje się zagadnieniami dotyczącymi prawa własności przemysłowej. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe, pracując od początku studiów w renomowanych kancelariach prawnych. Doświadczenie we własności intelektualnej zdobyła m.in. w międzynarodowej kancelarii prawnej, gdzie zajmowała się obsługą klientów zagranicznych. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie studiów ukończyła Szkołę Prawa Brytyjskiego. Jest również absolwentką Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza, a od stycznia rozpoczęła aplikację rzecznikowską.✔️ Arkadiusz Szczudło – Wiceprezes Instytutu Prawa Mody, prawnik w Kancelarii Snażyk Korol Mordaka Sp. k. Specjalizuje się w prawie nowych technologii, w tym blockchain, ochronie danych osobowych, zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, własności intelektualnej, reklamy i mediów oraz ochronie marki i prawie mody (Fashion Law). Od początku swojej drogi zawodowej związany jest z branżą kreatywną – w szczególności mody i IT. Arkadiusz wspierał prawne kilkadziesiąt startupów z gałęzi IT i newtech oraz brał udział w uregulowaniu prawnym kilkudziesięciu aplikacji mobilnych i webowych, w tym SaaS.

Gepostet von Instytut Prawa Mody am Donnerstag, 30. Mai 2019

Serdecznie zapraszam Cię do odsłuchania live, który poprowadziliśmy razem z Arkadiuszem Szczudło w ramach Instytutu Prawa Mody, gdzie rozmawialiśmy jak najlepiej prawnie chronić swoją markę!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Klaudia Wierzbicka

Klaudia Wierzbicka

Nazywam się Klaudia Wierzbicka i jestem aplikantem rzecznikowskim oraz business managerem Instytutu Prawa Mody. W swojej pracy zajmuję się głównie zagadnieniami związanymi z prawem własności przemysłowej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top